Про нас

В комплексі відпочинку “Eлки-Палки” в будь-яку пору року, будь то зима чи літо, сніг, сонце, прохолода і спека, атмосфера комплексу зберігає свою привабливість і магнетизм, всім своїм виглядом показуючи, що протягом року спокій цього соснового куточка не порушить ніяка непогода!

Комплекс відпочику “Елки-Палки” надає послуги тимчасового проживання у дерев’яних, екологічних котеджах, а його розташування дуже зручно по відношенню до загальної інфраструктури житлового масиву.

Близькість моря та неймовірне морське повітря з одного боку та унікальне розташування у сосновому бору – з іншого, вигідно виділяє наш комплекс відпочинку на тлі інших. Що неодноразово було відзначено нашими постійними гостями.

На території комплексу відпочинку, працює ресторан, готовий вам запропонувати страви домашньої кухні та напої власного приготування.
Для проживаючих у комплексі відпочинку “Елки-Палки” користування вуличними басейнами, джакузі, дитячим басейном входить у вартість проживання і дійсно тільки в літній період (з 01 червня по 31 серпня). У зимовий період  вуличним басейном і джакузі дозволено користуватися відвідувачам лазневого комплексу.

У літній період  для гостей, що проживають у комплексі відпочинку, працюють вуличні басени, один з яких – найбільший в одеському регіоні. Для зручності батьків, поруч із ним знаходиться і дитячий басейн з підігрівом води. 

Прямо біля басейну знаходиться ще один ресторан, з більш вишуканою кухнею, який працює в літній період.

Для дітей на території комплексу побудовано два ігрові майданчики, так що малюки можуть відпочивати не гірше за своїх батьків.

За 100 м від комплексу знаходиться Тенісний клуб, який готовий прийняти любителів тенісу цілий рік!