Про нас

У природи немає поганої погоди, будь-яка погода благодать.

Неможливо з цим не погодитись. Це твердження – істина.

Підтвердженням служить комплекс відпочинку “Eлки-Палки”. Будь-якої пори року, будь то зима або літо, сніг, сонце, прохолода і спека, атмосфера комплексу зберігає свою привабливість і магнетизм, всім своїм виглядом показуючи, що протягом року спокій цього соснового куточка не порушить ніяка непогода!

Комплекс відпочику “Елки-Палки” надає послуги тимчасового проживання у дерев’яних, екологічних котеджах, а його розташування дуже зручно по відношенню до загальної інфраструктури житлового масиву.

Близькість моря та неймовірне морське повітря з одного боку та унікальне розташування у сосновому бору – з іншого, вигідно виділяє наш комплекс відпочинку на тлі інших. Що неодноразово було відзначено нашими постійними гостями.

На території комплексу відпочинку, працює ресторан, готовий вам запропонувати страви домашньої кухні та напої власного приготування.
Для проживаючих у комплексі відпочинку “Елки-Палки” користування вуличними басейнами, джакузі, дитячим басейном та береговим комплексом “Схід” входить у вартість проживання і дійсно тільки в літній період (з 01 червня по 31 серпня). У зимовий період береговий комплекс не працює, а вуличним басейном і джакузі дозволено користуватися відвідувачам лазневого комплексу.

У літній період (з 01 червня до 31 серпня) організована доставка на береговий комплекс «Схід» міні-автобусом. При посадці в пляжний міні-автобус або для проходу на територію берегового комплексу “Схід” необхідно пред’явити водієві або касиру картку проживаючого, яку необхідно отримати під заставу у адміністратора, на рецепції  комплексу выдпочинку. Картки видаються адміністратором тільки для 4-х місний котедж – 4 шт., 2-х місний котедж – 2 шт.

Також, у літній період для гостей, що проживають у комплексі відпочинку, працюють вуличні басени, один з яких – найбільший в одеському регіоні. Для зручносты батьків, поруч із ним знаходиться і дитячий басейн з підігрівом води. 

Прямо біля басейну знаходиться ще один ресторан, з більш вишуканою кухнею, який працює в літній період.

Для дітей на території комплексу побудовано два ігрові майданчики, так що малюки можуть відпочивати не гірше за своїх батьків.

За 100 м від комплексу знаходиться Тенісний клуб, який готовий прийняти любителів тенісу цілий рік!