Котеджі

Дерев'яний зруб, призначений для двох осіб. Обладнаний усім необхідним для комфортного проживання. Два зручних окремих ліжка – ось відзнака цього будиночка. Вдалий варіант для ділової подорожі. Максимальне розміщення - 2 особи!
Понеділок - Четвер1 800 грн.
П'ятниця - Неділя2 300 грн.
Дерев'яний зруб з двоспальним ліжком. Обладнаний усім необхідним для повноцінного відпочинку за містом. Ідеально підійде для комфортного двомісного проживання. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення третьої особи (дитини) за додаткову плату. Максимальне розміщення: 2+1 дитина до 12 років.
Понеділок - Четвер1 800 грн.
П'ятниця - Неділя2 300 грн.
Просторий, окремий дерев'яний зруб із двоспальним ліжком. Будиночок обладнаний сучасним кухонним блоком із побутовою технікою. Робоча зона та зона відпочинку вдало поєднані. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення третьої особи за додаткову плату. Максимальне розміщення - 3 особи.
Понеділок - Четвер2 400 грн.
П'ятниця - Неділя3 000 грн.
Великий дерев'яний котедж із кухнею-студією та двома спальнями ідеально підійде для сімейного розміщення. Для вашого комфортного відпочинку номер укомплектований усім необхідним. Оселившись у цьому котеджі можна легко оцінити пишність нашого соснового бору. І навіть звичайний вечір стане незабутнім! В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення п'ятої особи за додаткову плату! Максимальне розміщення - 5 осіб.
Понеділок - Четвер3 600 грн.
П'ятниця - Неділя4 200 грн.
Великий дерев'яний котедж із кухнею-студією та двома спальнями. Обладнаний усім необхідним для повноцінного відпочинку. Однією з переваг є наявність власного мангального майданчика та альтанки. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення п'ятої особи за додаткову плату! Максимальне розміщення - 5 осіб.
Понеділок - Четвер4 000 грн.
П'ятниця - Неділя4 700 грн.
Дерев'яний котедж з великою кухнею-студією та двома спальнями. Класичний інтер'єр у теплих тонах та комфортабельні меблі дарують гостям почуття повного затишку. У кожному котеджі є мебльована тераса з видом на басейн. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення п'ятої особи за додаткову плату! Максимальне розміщення - 5 осіб.
Понеділок - Четвер4 100 грн.
П'ятниця - Неділя4 900 грн.
Комфортабельний дерев'яний зруб може розмістити до 7 людей. Котедж має два поверхи, 4 спальні зі зручними ліжками, дві просторі вітальні та кухню, обладнану всім необхідним, 3 санвузли. Поряд з котеджем є власний мангальний майданчик та плетені меблі, щоб сповна насолодитися лісовим повітрям! Відмінне рішення для відпочинку великою родиною чи компанією друзів. Максимальне розміщення - 7 осіб.
Понеділок - Четвер6 000 грн.
П'ятниця - Неділя6 500 грн.