Правила бронювання та проживання

1) Гостям, які прибули на власному автомобілі, необхідно припаркуватися за територією комплексу та підійти на рецепцію для оформлення проживання. Тільки після оформлення проживання охоронець забезпечить паркування на одну з стоянок.

2) На території  комплексу відпочинку можуть перебувати тільки гості, що проживають (зареєстровані) у котеджі. Сторонні до котеджів, та на територію не допускаються!

3) В альтанках та на терасах котеджів можна перебувати до 23-00!

4) В комплексі заборонене проживання з тваринами (собаки,коти та ін.)

Для того щоб забронювати Котедж, необхідно зв’язатися з відділом бронювання за тел.:

+38-0482-360-210

+38-095-596-77-33

+38-097-736-02-10

Для бронювання необхідно внести аванс у розмірі вартості однієї доби або 20% вартості планованого проживання при тривалому проживанні більше 7 діб. Можливі варіанти оплати обговоріть із адміністратором. Після отримання передоплати котедж буде заброньовано за Вами.

При поселенні в котедж необхідно сплатити всі дні оренди за вирахуванням суми авансу. Весь термін проживання обов’язково сплачується до поселення.

При 100% авансуванні проживання на літній період вартість проживання фіксується та не змінюватиметься.

При авансуванні в розмірі добового проживання або іншої суми авансу за Вами бронюється котедж, який Ви обрали, але тариф може бути змінено (у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в країні).

Сподіваємося на Ваше розуміння.

Відмова від броні

При отриманні передоплати ми закріплюємо за Вами Котедж, відмовляючи іншим клієнтам бажаючим забронювати цей будинок або котедж на той же період. При Вашій відмові від броні ми зазнаємо збитків. У разі невиконання Вами зобов’язань (як неприбуття, скасування броні, зміна часу приїзду) передоплата не повертається.

Передоплата повертається клієнту при відмові від броні не менше ніж за 3 дні до запланованого прибуття в комплекс «Елки-палки». При відмові менш як за 3 дні – залишаємо компенсацію у розмірі добового проживання.

У разі форс-мажору (аварія, відсутність води та електроенергії) Котедж буде замінено аналогічним.

Способи оплати

Для громадян України

готівкою, або через Вашого представника
на розрахунковий рахунок підприємця у будь-якому банку, реквізити:

Картка реквізитів для проведення операцій переказу коштів на поточний рахунок

        ОТРИМУВАЧ: ФОП ОКУНЄВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

         Банк:  ФОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВ АТОЩАД м.ОДЕСА

         МФО:  328845

         КОД отримувача: 2790710576

        Рахунок : UA353288450000026008500418847

      Призначення платежу: сплата за проживання ПІБ в т.ч туристичний збір (вказати суму туристичного збору)

Для мешканців інших країн:

перекладом WESTERN UNION на фізичну особу ( уточніть у адміністратора )
будь-якою системою перекладів, доступною в м. Одесі на фізичну особу

                                                        Правила надання послуг проживання в котеджах комплексу «Елки-Палки»

                                Шановні гості комплексу відпочинку «Елки-палки»!

Адміністрація та обслуговуючий персонал раді вітати Вас та намагатиметься зробити все можливе, щоб Ваше перебування у нас було максимально комфортним. Ми хочемо бачити Вас серед наших постійних гостей і намагатимемося заслужити Вашу довіру. У свою чергу ми просимо Вас ознайомитися з цими правилами та дотримуватися їх:

 • Адміністрація комплексу залишає за собою право у виборі клієнта. Кількість проживаючих має відповідати заявленій кількості при бронюванні. В комплексі заборонене проживання з тваринами (собаки,коти та ін.). Адміністрація комплексу залишає за собою право відмовити в проживанні особам, які порушують правила проживання.
 • Якщо Ви прибули на автомобілі, необхідно припаркуватися за територією комплексу та підійти на рецепцію для оформлення проживання. Тільки після оформлення проживання охоронець забезпечить паркування на одну з стоянок.
 • Ключ від котеджу надається Гостю лише за 100% оплати планованого терміну перебування.
 • Для оформлення проживання необхідно надати паспорт або військовий квиток. У виняткових випадках, можлива реєстрація гостя за пред’явленням прав водія (наказ №19 ДТА України від 16.03.2004р.). Також необхідно заповнити власноруч анкету встановленого зразка та вказати дані всіх проживаючих в котеджі.
 • Час заїзду – 14.00. Час виїзду – 12.00
 • Плата за проживання стягується відповідно до єдиної розрахункової години – з 12:00 доби за місцевим часом. Час розміщення в комплексі «Елки-палки» (chek-in) – з 14: У разі раннього заїзду або пізнього виїзду клієнта плата за проживання стягується у такому порядку:
  при ранньому заїзді ( з 00:00 до 06:00 ) та при пізньому виїзді ( з 18:00 до 24:00 ) необхідно сплатити 100% від добової вартості проживання. При ранньому заїзді (з 06:00 до 14:00) та при пізньому виїзді (з 12:00 до 18:00) проводиться оплата у розмірі 50% добової вартості. При проживанні менше ніж добу плата стягується за добу незалежно від розрахункової години.
 • Одна дитина до 5 років (включно) без надання додаткового місця проживає безкоштовно. Якщо в номері дві дитини до 5 років (включно), то доплата за другу дитину становить 600 грн / ніч;

 • Діти від 6 до 11 років (включно) – доплата за додаткове місце становить 600 грн / ніч за кожну дитину;

 • Діти від 12 років і дорослі – доплата за додаткове місце становить 800 грн / ніч за кожного;

 • У номерах категорії  Стандарт максимально може розміститися сім’я з 2 дорослих та 2 дітей до 6 років або 2 дорослих та 1 дитина старше 12 років.

 • У номерах категорії Люкс можуть проживати 2 дорослих та 2 дитини будь-якого віку або 3 дорослих та 2 дитини (один з яких до 5 років).

 • Адміністрація забезпечує можливість проживання Гостя тільки в оплачений період часу. Після закінчення оплаченого періоду за бажанням Гостя проживання може бути продовжено лише за наявності вільних місць.
 • Всі проживаючі мають дотримуватися встановлених санітарних правил норми допустимого шуму і звучання, згідно з Статтею 24 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“:

Так, забороняється в нічний час (від 22:00 години вечора до 7:00 ранку):

 • Гучні розмови, спів, крик, сміх;
 • використання феєрверків, салютів, апаратури, яка відтворює звук (колонки з музикою, караоке, аудіоплеєри та інше);
 • будьякий шум, який може заважати оточуючим навколо.
 • включати звукопровідну апаратуру з гучністю, що перевищує чутність у межах номера;
 • Час роботи вуличних басейнів з 8:00 до 20:00. Басейни доступні для відвідування з 1 травня по 30 вересня. З 1 жовтня по 30 квітня, користуватися басейнами можуть лише відвідувачі банного комплексу. Гості, які виселилися з котеджу, можуть користуватися басейном за додаткову плату, придбавши квиток, при наявності вільних місць.
 • Шезлонги мешканцям надаються за наявності вільних, за котеджем вони не закріплені
 • У беседках та на крильцах котеджів можна перебувати до 23-00!
 • На території можуть перебувати лише ті, хто проживає. Гостей запрошувати заборонено!
 • Якщо Ви орендуєте Котедж для інших цілей (офіс зустріч, день народження, зйомки тощо) – Ви повинні попередити про це адміністратора. У цьому випадку можливий перегляд ціни у бік збільшення або відмови у проживанні.
 • Прибирання в номері здійснюється 1 раз на 4 дні, постільна білизна змінюється також 1 раз на 4 дні.
 • Плата за додаткові послуги стягується відповідно до прейскуранту у розмірі 100%.
 • Якщо в котеджі проживатиме гостей більше, ніж спальних місць, то оплачується додатково спальне місце-згідно з прейскурантом.
 • Забороняється забруднення території відпочинкового комплексу. Для збору сміття призначені урни та попільнички. За порушення цього правила Адміністрація відпочинкового комплексу має право стягнути з Гостя штраф. Не можна рвати квіти та інші рослини.
 • Паркування Вашого автомобіля дозволяється лише на позначеній автостоянці.
  На території комплексу не допускається:
  паркування транспортних засобів біля входу до Адміністрації, їзда газонами та стоянка на них; перевищення швидкості руху автотранспорту понад 5 км/год. За перевищення швидкісного режиму стягується штраф у розмірі до 300 грн.;
  наявність зброї, вибухових речовин, а також наркотичних та психотропних препаратів та їх вживання.
 • Адміністрація відпочинкового комплексу залишає за собою право не надавати послуги проживання особам, які перебували в нетверезому стані, у стані наркотичного сп’яніння або під впливом психотропних препаратів, а також особам, занесеним до “Чорного списку” або категорії Небажаний гість. До осіб, які порушують громадський порядок, можуть бути застосовані заходи, передбачені законодавством України, аж до негайного виселення без компенсації невикористаних оплачених днів проживання та з урахуванням фактично завданих збитків.
 • Музичні та шумові заходи, у тому числі феєрверки на всій території комплексу, заборонені.
 • За гроші, документи та цінні речі, що перебувають у Коттеджі, адміністрація відповідальності не несе. Залишаючи Котедж, закривайте вікна та двері, вимикайте світло та електроприлади, здавайте ключ адміністратору. У разі зникнення речей одразу зверніться до адміністрації.
 • Шановний гість, Просимо Вас дотримуватись правил внутрішнього розпорядку прийнятих у комплексі відпочинку. Порушення правил внутрішнього розпорядку, що повторюється, дає право адміністрації комплексу відпочинку припинити дію договору негайно, без попереднього повідомлення, без компенсації невикористаних оплачених днів проживання або з урахуванням фактично понесених збитків.
 • При виїзді з Котеджу Гість зобов’язаний здати котедж (зателефонувавши заздалегідь Адміністратору), розрахуватися за додаткові послуги та здати на рецепцію ключ та картку проживаючого.
 • Забороняється користуватися мангалом, барбекю та іншими приладами з відкритим вогнем поза обладнаними місцями! (Наприклад біля Будиночка або Котеджу, або під деревами). Користування мангалами можливе до 21-00.
 • При використанні рушників та постільної білизни з порушенням правил гігієни (наявність плям крові, крему для взуття, кетчупу, жирних плям, туші та інше). Гість зобов’язаний відшкодувати 100% вартості нової білизни та рушника! Пам’ятайте, що, перебуваючи на території комплексу «Елки-палки» Ви несете юридичну відповідальність за будь-які збитки, завдані особам, персоналу, будівлі, оздобленню або обладнанню.

Гості, які проживають у котеджах, зобов’язані:

 • дотримуватись правил громадського порядку та не порушувати правила додержання тиші з 22:00 до 07:00
 • дотримуватись правил пожежної безпеки;
 • відшкодувати збитки у разі втрати чи пошкодження майна комплексу «Елки-Палки», розмір та вартість збитків узгоджується індивідуально та має бути оплачена в повному обсязі!

Гостям, що проживають у котеджах, не дозволяється:

 • користуватися електроплитами, мультиварками і друге, привезеними із собою.
 • зберігати в номері легкозаймисті і вибухові речовини і зброю;

Пам’ятка на випадок пожежі

Просимо Вас дотримуватись правил пожежної безпеки:

Виходячи з Котеджу, не забувайте вимикати енергоспоживачі (телевізор, електронагрівальні прилади, лампи освітлення та ін.)Нагадуємо Вам, що вкрай небезпечно накривати увімкнені торшери та настільні лампи предметами з матеріалів, що згортаються.
Куріння всередині котеджу заборонено!
Не допустимо приносити і зберігати в Котеджі легкозаймисті матеріали!