Правила бронювання та проживання

Увага, відбулися наступні зміни!

Бронювання котеджів можливо від 2-х діб!

1) Якщо Ви прибули на автомобілі, необхідно припаркуватися за територією комплексу та підійти на рецепцію для оформлення проживання. Тільки після оформлення проживання охоронець забезпечить паркування на одну з стоянок.

2) Проживання із собаками та іншими тваринами заборонено

3) На території  комплексу відпочинку можуть перебувати тільки гості, що проживають (зареєстровані) у котеджі. Сторонні до котеджів, та на територію не допускаються!

4) Час роботи вуличних басейнів з 8:00 до 20:00.

Для того щоб забронювати Котедж, що Вам сподобалася, необхідно уточнити, чи вільний він в період, що вас цікавить. Для цього необхідно зв’язатися з адміністратором телефонів в Україні:

+38-0482-360-210

+38-095-596-77-33

+38-097-736-02-10

Для бронювання необхідно внести аванс у розмірі вартості однієї доби або 20% вартості планованого проживання при тривалому проживанні більше 7 діб. Можливі варіанти оплати обговоріть із адміністратором. Після отримання передоплати котедж буде заброньовано за Вами.

При поселенні в котедж необхідно сплатити всі дні оренди за вирахуванням суми авансу. Весь термін проживання обов’язково сплачується до поселення.

При 100% авансуванні проживання на літній період вартість проживання фіксується та не змінюватиметься.

При авансуванні в розмірі добового проживання або іншої суми авансу за Вами бронюється котедж, який Ви обрали, але тариф може бути змінено (у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в країні).

Сподіваємося на Ваше розуміння.

Відмова від броні

При отриманні передоплати ми закріплюємо за Вами Котедж, відмовляючи іншим клієнтам бажаючим забронювати цей будинок або котедж на той же період. При Вашій відмові від броні ми зазнаємо збитків. У разі невиконання Вами зобов’язань (як не приїзд, скасування броні, зміна часу приїзду) передоплата не повертається.

Передоплата повертається клієнту при відмові від броні не менше ніж за 3 дні до запланованого прибуття в відпочинковий комплекс «Елки-палки». При відмові менш як за 3 дні – залишаємо компенсацію у розмірі добового проживання.

У разі форс-мажору (аварія, відсутність води та електроенергії) Котедж буде замінено аналогічним.

Способи оплати

Для громадян України

готівкою, або через Вашого представника
на розрахунковий рахунок підприємця у будь-якому банку, реквізити:

ФОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ АТОЩАД м. ОДЕСА

ФО-П Сачков Євген Олександрович
МФО 328845
КОД отримувача 2797922036
Рахунок — UA573288450000026004500801834


Примітка: у призначенні платежу вказати «Сплата за проживання ПІП» 

Для мешканців ближнього та далекого зарубіжжя

перекладом WESTERN UNION на фізичну особу ( уточніть у адміністратора )
будь-якою системою перекладів, доступною в м. Одесі на фізичну особу

Правила надання послуги проживання
в котеджах комплексу «Елки-Палки»

Шановні гості комплексу відпочинку «Елки-палки»!

Адміністрація та обслуговуючий персонал раді вітати Вас та намагатиметься зробити все можливе, щоб Ваше перебування у нас було максимально комфортним. Ми хочемо бачити Вас серед наших постійних гостей і намагатимемося заслужити Вашу довіру. У свою чергу ми просимо Вас ознайомитися з цими правилами та дотримуватися їх.

Режим роботи комплексу відпочинку «Елки-палки» – цілодобовий.
Адміністрація комплексу залишає у себе право у виборі клієнта.
Якщо Ви прибули на автомобілі, необхідно припаркуватися за територією комплексу та підійти на рецепцію для оформлення проживання. Тільки після оформлення проживання охоронець забезпечить паркування на одну з стоянок.
Дерев’яний Котедж надається при наданні гостем паспорта або військового квитка. У виняткових випадках, можлива реєстрація гостя за пред’явленням прав водія (наказ №19 ДТА України від 16.03.2004р.). Також необхідно заповнити власноруч анкету встановленого зразка.
Розрахунковою годиною у відпочинковому комплексі є – 12.00 годин.
Плата за проживання у відпочинковому комплексі стягується відповідно до єдиної розрахункової години – з 12.00 доби за місцевим часом. Час розміщення в відпочинковому комплексі «Елки-палки» (chek-in) – з 14.00.
Ключ від Котеджу дається Гостю лише за 100% оплати планованого терміну перебування.
У разі раннього заїзду або пізнього виїзду клієнта плата за проживання стягується у такому порядку:
при ранньому заїзді ( з 00:00 до 06:00 ) та при пізньому виїзді ( з 18:00 до 24:00 ) необхідно сплатити 100% від добової вартості проживання. При ранньому заїзді (з 06:00 до 14:00) та при пізньому виїзді (з 12:00 до 18:00) проводиться оплата у розмірі 50% добової вартості.
Адміністрація забезпечує можливість проживання Гостя у Відпочинковому комплексі тільки в оплачений період часу. Після закінчення оплаченого періоду за бажанням Гостя проживання може бути продовжено лише за наявності вільних місць.
При проживанні менше ніж добу плата стягується за добу незалежно від розрахункової години.
Час роботи вуличних басейнів з 8:00 до 20:00.
На території можуть перебувати лише ті, хто проживає. Гостей запрошувати заборонено!
Якщо Ви орендуєте Котедж для інших цілей (офіс зустріч, день народження, зйомки тощо) – Ви повинні попередити про це адміністратора. У цьому випадку можливий перегляд ціни у бік збільшення або відмови у проживанні.
Плата за додаткові послуги стягується відповідно до прейскуранту у розмірі 100%.
У відпочинковому комплексі забороняється утримувати тварин, птахів, рептилій тощо.
Забороняється забруднення території відпочинкового комплексу. Для збору сміття призначені урни та попільнички. За порушення цього правила Адміністрація відпочинкового комплексу має право стягнути з Гостя штраф. Не можна рвати квіти та інші рослини.
Паркування Вашого автомобіля дозволяється лише на позначеній автостоянці.
На території комплексу не допускається:
паркування транспортних засобів біля входу до Адміністрації;
їзда газонами та стоянка на них;
перевищення швидкості руху автотранспорту понад 5 км/год. За перевищення швидкісного режиму стягується штраф у розмірі до 300 грн.;
наявність зброї, вибухових речовин, а також наркотичних та психотропних препаратів та їх вживання.
Адміністрація відпочинкового комплексу залишає за собою право не надавати послуги проживання особам, які перебували в нетверезому стані, у стані наркотичного сп’яніння або під впливом психотропних препаратів, а також особам, занесеним до “Чорного списку” або категорії Небажаний гість. До осіб, які порушують громадський порядок, можуть бути застосовані заходи, передбачені законодавством України, аж до негайного виселення без компенсації невикористаних оплачених днів проживання та з урахуванням фактично завданих збитків.
Музичні та шумові заходи, у тому числі феєрверки на всій території комплексу, заборонені.
За гроші, документи та цінності, що перебувають у Коттеджі, адміністрація відповідальності не несе. Залишаючи Котедж, закривайте вікна та двері, вимикайте світло та електроприлади, здавайте ключ адміністратору. У разі зникнення речей одразу зверніться до адміністрації.
Шановний гість, Просимо Вас дотримуватись правил внутрішнього розпорядку прийнятих у комплексі відпочинку. Серйозне або порушення правил внутрішнього розпорядку, що повторюється, дає право адміністрації комплексу відпочинку припинити дію договору негайно, без попереднього повідомлення, без компенсації невикористаних оплачених днів проживання або з урахуванням фактично понесених збитків.
При виїзді з Котеджу Гість зобов’язаний здати котедж покоївки (зателефонувавши заздалегідь Адміністратору), розрахуватися за додаткові послуги та здати на рецепцію ключ та картку проживаючого.

Забороняється користуватися мангалом, барбекю та іншими приладами з відкритим вогнем поза обладнаними місцями! (Наприклад біля Будиночка або Котеджу, або під деревами).
При використанні рушників та постільної білизни з порушенням правил гігієни (наявність плям крові, крему для взуття, кетчупу, жирних плям, туші та інше). Гість зобов’язаний відшкодувати 100% вартості нової білизни та рушника! Пам’ятайте, що, перебуваючи на території комплексу «Елки-палки» Ви несете юридичну відповідальність за будь-які збитки, завдані особам, персоналу, будівлі, оздобленню або обладнанню.

Гості, які проживають у котеджах, зобов’язані:

  • дотримуватись правил громадського порядку, з 22:00 – 07:00 не проводити в номерах гучних заходів, не включати голосно радіоприймачі, телевізори;
  • дотримуватись правил пожежної безпеки;
  • відшкодувати збитки у разі втрати чи пошкодження майна комплексу «Елки-Палки»
  • Гість відшкодовує вартість завданих збитків за прейскурантом.
  • Гість також відповідає за запрошених ним осіб.

Гостям, що проживають у котеджах, не дозволяється:

  • користуватися електронагрівальними приладами;
  • користуватися електроплитами, мультиварками, привезеними із собою.
  • включати звукопровідну апаратуру з гучністю, що перевищує чутність у межах номера;
  • зберігати в номері легкозаймисті і вибухові речовини і зброю;

Пам’ятка на випадок пожежі

Просимо Вас дотримуватись правил пожежної безпеки:

Виходячи з Котеджу, не забувайте вимикати енергоспоживачі (телевізор, електронагрівальні прилади, лампи освітлення та ін.)
Нагадуємо Вам, що вкрай небезпечно накривати увімкнені торшери та настільні лампи предметами з матеріалів, що згоряються.
Куріння всередині котеджу заборонено!
Не допустимо приносити і зберігати в Коттеджі легкозаймисті матеріал