Котеджі

Дерев'яний зруб, призначений для двох осіб. Обладнаний усім необхідним для комфортного проживання. Два зручних окремих ліжка – ось відзнака цього будиночка. Вдалий варіант для ділової подорожі. Максимальне розміщення - 2 особи!
Понеділок - Четвер1 800 грн.
П'ятниця - Неділя2 500 грн.
Дерев'яний зруб з двоспальним ліжком. Обладнаний усім необхідним для повноцінного відпочинку за містом. Ідеально підійде для комфортного двомісного проживання. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення третьої особи (дитини) за додаткову плату. Максимальне розміщення: 2+1 дитина до 12 років.
Понеділок - Четвер1 800 грн.
П'ятниця - Неділя2 500 грн.
Просторий, окремий дерев'яний зруб із двоспальним ліжком. Будиночок обладнаний сучасним кухонним блоком із побутовою технікою. Робоча зона та зона відпочинку вдало поєднані. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення третьої особи за додаткову плату. Максимальне розміщення - 3 особи.
Понеділок - Четвер2 500 грн.
П'ятниця - Неділя3 300 грн.
Великий дерев'яний котедж із кухнею-студією та двома спальнями ідеально підійде для сімейного розміщення. Для вашого комфортного відпочинку номер укомплектований усім необхідним. Оселившись у цьому котеджі можна легко оцінити пишність нашого соснового бору. І навіть звичайний вечір стане незабутнім! В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення п'ятої особи за додаткову плату! Максимальне розміщення - 5 осіб.
Понеділок - Четвер3 800 грн.
П'ятниця - Неділя4 500 грн.
Великий дерев'яний котедж із кухнею-студією та двома спальнями. Обладнаний усім необхідним для повноцінного відпочинку. Однією з переваг є наявність власного мангального майданчика та альтанки. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення п'ятої особи за додаткову плату! Максимальне розміщення - 5 осіб.
Понеділок - Четвер4 300 грн.
П'ятниця - Неділя5 200 грн.
Дерев'яний котедж з великою кухнею-студією та двома спальнями. Класичний інтер'єр у теплих тонах та комфортабельні меблі дарують гостям почуття повного затишку. У кожному котеджі є мебльована тераса з видом на басейн. В котеджі є додаткове спальне місце для розміщення п'ятої особи за додаткову плату! Максимальне розміщення - 5 осіб.
Понеділок - Четвер4 300 грн.
П'ятниця - Неділя5 200 грн.
Комфортабельний дерев'яний зруб може розмістити до 6 людей. Котедж має два поверхи, 3 спальні зі зручними ліжками, 2 спальні з двоспальним ліжком та 1 спальня з двома окремими ліжками, дві просторі вітальні та кухню, обладнану всім необхідним, 3 санвузли. Поряд з котеджем є власний мангальний майданчик та плетені меблі, щоб сповна насолодитися лісовим повітрям! Максимальне розміщення - 6 осіб.
Понеділок - Четвер6 500 грн.
П'ятниця - Неділя7 500 грн.